Dünyanın birçok ülkesinde bilinen KANGOO JUMPS markasının Türkiye’deki tek resmi distribütörü olarak faaliyet yürütmekte ve “KANGOO CLUB TURKEY” adı altında lisanslı ürünlerinin satışını yapmaktayız.

Genel hatları ile Kangoo Jumps ile ilgili misyonumuz spora dayanmaktadır. Günümüzde sporun giderek yaygınlaşması ve daha fazla insanın farklı spor dallarına yönelmesinden dolayı, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Kangoo Jumps ülkemizde de talep edilir hale gelmiştir.

KANGOO CLUB TURKEY adı altında Antalya merkezli Türkiye’nin birçok ilinde Kangoo Jumps eğitim sertifika programları düzenleyerek KJ eğitmenleri yetiştirmekteyiz. Ayrıca, Online satış mağazamızdan talep edilecek olan orijinal Kangoo Jumps ürünlerinin de satışını yapmaktayız.

Yılın belli dönemlerinde yurt dışından gelen Master Class eğitmenlerle festivaller ve farklı etkinlikler düzenleyerek Kangoo Jumps’ı kitlelerle buluşturuyoruz.

Bir bütünün parçası olmak isteyen Club üyelerimizle sporun yeni trendi olan Kangoo Jumps’ı Türkiye geneline tanıtmak, yaymak ve büyütmek istiyoruz.

Bünyemize dahil edilecek olan Kango Club üyeleri ile bu ailenin her geçen gün daha da güçlenerek büyüyeceğini ve talep edilen hizmetleri karşılayabileceğimizi değerlendirmekteyiz. Ailemize katılacak olan Club üyelerinin desteklenmesi ve büyümesi birinci önceliğimiz olacaktır.

Kangoo Club Turkey olarak bir farklılık yaratma adına spor yaparken aynı zamanda eğlenilebileceğini göstermek istiyoruz. Türkiye genelinde her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşarak hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.